2015.05.22 - ОСВ Технологія серед 20 найкращих виробників ПУ машин в рейтингу журналу Urethanes Technology International

Цього місяця міжнародне спаціалізірованное видання, присвячене ПУ індустрії, Urethanes Technology International, у своєму свіжому випуску традиційно опублікувало щорічний звіт за результатами роботи всіх провідних світових виробників обладнання для змішування, дозування і лиття різних полімерних матеріалів.

У даній статті читачі можуть прочитати про усі ключові моменти і досягнення ПУ індустрії, реалізовані у минулому 2014 році, а також тут описуються плани найбільших світових виробників даного обладнання на поточний 2015 рік. Олексій Кузнєцов, директор компанії ОСВ Технологія, також дав невелике інтерв'ю для даної замітки про результати роботи нашої компанії в минулому році та плани на найближче майбутнє.

Також в даній статті представлено кілька рейтингів найбільших світових виробників ПУ обладнання за різними параметрами. І компанія ОСВ Технологія уже четвертий рік поспіль потрапляє в список 20 кращих виробників поліуретанових машин.
Більш детальну інформацію про змішувально-дозуюче обладнання OSV, а також про наші ціни ви зможете отримати, зв'язавшись з нами за телефоном +380 67 553-95-79 або за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!