2012.10.16 Вітаємо Калініченко Надію Олексіївну з нагородженням Почесною відзнакою ТПП України «Золотий знак – Меркурій»!

Херсонське відділення ПАТ «Укрсоцбанка» є одним із лідерів не тільки в системі «Укрсоцбанка», але і банківського співтовариства України. Як один із найбільш надійних фінансових установ країни банк пропонує повний комплекс сучасних фінансових та платіжних інструментів, котрі допомагають організаціям досягти комерційного успіху, а людям — підвищити рівень добробуту.

Завдяки своїй професійній роботі на протязі 20 років, банк зміцнив довіру клієнтів та залишається привабливим фінансовим інститутом для вкладників і авторитетним кредитором для корпоративного сектора і приватних осіб. Клієнтами Херсонського відділення ПАТ «Укрсоцбанка» стали багато підприємств, які мають стратегічне значення для економіки не тільки Херсонщини, але й держави в цілому. Банк допомагає численним вкладникам приймати активну участь в процесі ефективного інвестування в галузі економіки, що розвиваються.

Ефективно керувати фінансами в наш час досить складно. А коли в цій сфері діяльності така величезна відповідальність лягає на тендітні жіночі плечі, це викликає велику повагу та щире захоплення.  Такий керівник, як Калініченко Надія Олексіївна — це Професіонал з великої літери. ЇЇ досвід, висока професійна майстерність, інтуїція, особисте небайдуже ставлення до справи багато років поспіль лишаються запорукою ефективної, злагодженої роботи всього колективу “Укрсоцбанку”, високої якості послуг, що надаються Херсонським відділенням.
Членом Херсонської Торгово-промислової палати ХВ ПАТ «Укрсоцбанк»“ є з 2006 року. На протязі цього часу підприємство і Палата - не просто партнери, які повністю довіряють один одному, а й добрі друзі, які роблять спільну справу.

Надія Олексіївна завжди з повагою та увагою відноситься до ініціатив та починань Палати, бере особисту активну участь в її діяльності. Так, багато років поспіль пані Калініченко є членом Ради Херсонської ТПП, головою Комітету ХТПП з фінансових інструментів оптимізації економіки малого бізнесу тощо.
Зважаючи на високий професіоналізм, сумлінне і відповідальне виконання службових обов’язків, значний особистий внесок до розвитку економіки Херсонського регіону, а також враховуючи тісну і ефективну співпрацю ХВ ПАТ "Укрсоцбанк" та Херсонської ТПП протягом багатьох років, з метою підтримки та вшанування здобутків визначного представника галузі, згідно Рішення Президії Херсонської ТПП Калініченко Надія Олексіївна нагороджена Почесною відзнакою ТПП України “Золотий знак — Меркурій”.

Виставки в Україні

Анонси

2020

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2020.01-12

Перелік виставкових заходів в Республіці Казахстан

 

2020.01-12

Перелік виставкових заходів в Республіці Узбекистан

 

2020.02-10

Аграрні виставки, які планує провести компанія DLGUKRAINE (дочірнє підприємство Німецького сільськогосподарського товариства DLG)

 

2020.02-11

Перелік виставок в АТ НВК «Узекспоцентр» (м. Ташкент)

 

2020.02.16-20

Збір делегації на виставку Gulfood 2020 (м.Дубай, ОАЕ)

 

2020.02.20-21

Міжнародні контактні дні (м.Ужгород)

 

2020.03-10

Перелік міжнародних виставок у 2020 року, Ташкент

 

2020.03.03

Бізнес-захід «Україна-Італія: Сучасні технології на виробництвах»

 

2020.03.03-05

Виставка технологій та упаковки Warsaw PACK 2020

 

2020.04-10

Виставково-ярмаркові заходи в Аргентині, Парагваї та Уругваї

 

2020.04.06 - 07

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

 

 

2020.04.08-10

Міжнародна виставка «UZIME» у Ташкенті