Тендери, конкурси, аукціони

Естонія 2019.03.04

Рада експортерів та інвесторів при МЗС України повідомляє, що за інформацією Посольства України в Естонській Республіці, керівництво новоствореного в Естонії технопарку «Baltic Sea Industrial Hub» повідомило про зацікавленість у співпраці з українськими діловими колами. Технопарк має всю інфраструктура, потрібну для побудови та розвитку бізнесу в Естонії.

Презентаціязавантажити

Грузія 2018.11.30

ГрузияРада експортерів та інвесторів при МЗС України повідомила про оголошення публічного аукціону на закупівлю електроавтобусів для потреб міста Батумі.

Республіка Узбекистан 2018.11.28

Посольство України в Республіці Узбекистан повідомляє про конкурсні торги, які оголошені в Республіці Узбекистан АТ «Узбекэнерго».

Детальна інформація про тендеризавантажити

Республіка Ботсвана 2018.09.05

До Посольства України в Південно-Африканській Республіці надійшла нота Посольства Республіки Ботсвана в ПАР із інформаціє про проведення Міністерством земельного управління, водопостачання та санітарних послуг Ботсвани тендеру стосовно побудови водогону в цій країні.

Інформація щодо тендерузавантажити

Республіка Сербія 2018.08.27

Посольство України в Республіці Сербія повідомило про оголошення в Сербії тендеру з продажу сільськогосподарської корпорації Белграда (ПКБ, www.pkb.rs/onama.htm), підпорядкованих їй товариств: «Еко-Лаб», Інститут ПКБ Агроекономік та Ветеринарного товариства, а також 16785 га землі.

Республіка Казахстан 2018.06.14

Посольство Туркменістану в РК повідомило про тендерну пропозицію Державного концерну «Туркменхімія» щодо проектування та будівництва цеху з виробництва концентрованого фосфорного добрива на Туркменабатському хімічному заводі.

Деталі про тендер – завантажити 

Киргизька Республіка 2018.05.16

Посольство Киргизької Республіки в Україні, Державний комітет промисловості, енергетики та надровикористання Киргизької Республіки проводить повторний аукціон на родовище кам’яної солі «Кетмен-Тюбінське», розташоване в Токтогульському районі, Джалал-Абадської області.

З вимогами участі в аукціоні Ви можете ознайомитися на веб-сайті: www.gkpen.kg, тел.: +996 312 90 98 77, адреса: м. Бішкек, бул. Еркіндік, 2, каб. 206.

Сирійська Арабська Республіка 2018.04.10

Посольство Сирійської Арабської Республіки в Україні повідомляє про оголошення наступних тендерів.

  1. Громадська організація з передачі електроенергії оголосила Тендер на постачання трьох пересувних установок очисних споруд для заміни пошкоджених трансформаторів на електричних підстанціях (400-230-66 кіловольт) із запасними частинами.

Кінцева дата подачі заявок: 13 травня 2018 року

  1. Нафтопереробна компанія «БАНІАС» оголосила тендер на постачання запасних частин для газових вентиляторів та вентиляторів повітря.

Кінцева дата подачі заявок: 16 квітня 2018 року