Реєстр надійних партнерів

Шановні підприємці!

Практика доводить, що закордонні фірми під час укладання контрактів з українськими партнерами можуть цікавитися гарантіями їх надійності. Це недивно, адже для успішного ведення бізнесу і розширення ділових зв’язків завжди важлива надійна рекомендація. Особливо це характерно для східних ринків, де позитивні відгуки про підприємство з вартих довіри джерел, його добра репутація і особисте знайомство можуть стати вирішальними при виборі партнера.
Такою гарантією і надійною рекомендацією стане представництво у Реєстрі надійних партнерів Торгово-промислової палати України – недержавному Реєстрі українських підприємців, які стабільно працюють, досягли відповідних результатів за найважливішими фінансово-економічними показниками, не мають заборгованостей перед кредиторами та підтвердили конкурентоспроможність своєї продукції.

ВАЖЛИВО! За домовленістю керівництва Торгово-промислової палати України та Національної Палати торгівлі, промисловості, шахт і сільського господарства Ірану, досягнутою в ході зустрічі в Тегерані 15 грудня 2015 року, сторони, за запитом одна одної, обмінюватимуться інформацією щодо реноме того чи іншого підприємства на національному й міжнародному рівнях, перевірятимуть надійність і фінансово-економічний стан компаній, адже і ТПП України, і ТПП Ірана ведуть національні Реєстри надійних партнерів і регулярно перевіряють показники, за якими підприємство включається до Реєстру, тобто підтверджує свою надійність і конкурентоспроможність.


Законодавча основа
Ведення Реєстру здійснюється ТПП України відповідно до Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні». Регіональні ТПП надають рекомендації щодо включення того чи іншого підприємства до Реєстру за результатами аналізу найважливіших фінансово-економічних показників його діяльності та відповідно до Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні».

Хто може увійти до Реєстру?
Увійти до Реєстру надійних партнерів можуть підприємства всіх форм власності, що здійснюють підприємницьку діяльність у відповідності до українського законодавства, працюють на ринку не менше трьох років і готові надати відкриту інформацію про свою фінансово-господарчу діяльність.

Як увійти до Реєстру?
Якщо Ви бажаєте, аби інформація про Ваше підприємство як про партнера, надійного в фінансовому відношенні, стала доступна для зарубіжних партнерів та інвесторів,з питань прийому, перевірки документів для внесення підприємства до Реєстру, реєстрації, перереєстрації, видачі свідоцтва, надання на запит українських і закордонних фірм виписки з Реєстру, запрошуємо звертатися до Херсонської ТПП за контактами:

Херсонська ТПП – м. Херсон, вул. Гагаріна, 34а

Тел./факс: +380 (552) 425119

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завантажити документи:

Інформація про Недержавний реєстр Надійних партнерів

Перелік документів, які необхідно надати для реєстрації

Бланк реєстраційної картки

Що таке «Свідоцтво надійного партнера»?
Підприємство, включене до всеукраїнського Реєстру українських підприємців, які стабільно працюють, досягли відповідних результатів за найважливішими фінансово-економічними показниками, не мають заборгованостей перед кредиторами та підтвердили конкурентоспроможність своєї продукції, отримує Свідоцтво надійного партнера. Такі Свідоцтва визнають всі палати світу, оскільки вони відіграють важливу роль у налагодженні та розширенні зовнішніх зв’язків, створенні спільних підприємств.
Компанії, які отримали статус надійного партнера, в свою чергу, заручаються всебічною підтримкою з боку палат.

Херсонська ТПП допоможе перекласти текст Свідоцтва тією мовою, яка є зручною для Вашого партнера.

 


Свідоцтво надійного партнера
отримав директор ТОВ «ПетроНік»
І.М. Ливицький


Свідоцтво надійного партнера юристу
ПП «ВВВ-Спецтехніка» В.О. Соценко

Запрошуємо до співпраці!

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!