Херсонщина у персоналіях

Надія Теленчук

Надія Теленчук – юна талановита поетеса родом з нашого міста. У березні 2015 року в Херсонській обласній бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулася презентація її третьої книги під романтичною назвою «Ніжна». У віршах молодої поетеси, тонких і щирих, панує атмосфера світлої надії і радості, відкритості багатогранному світові, душевності і гармонії.

Рибачок Сергій

Є в Херсоні підприємство, яке не тільки гідно відповідає на виклики часу й успішно розвивається, але і має позиції національного й європейського лідера у своїй галузі. І все це завдяки його прогресивному, креативному, відданому своїй справі керівникові – Рибачку Сергію. Саме з ним ми ведемо бесіду про те, як живеться сьогодні ТОВ «Амалтея» - виробнику полімерної упаковки для різноманітних сипучих вантажів

ПАРАСКОВІЯ ІВАНІВНА ПОЛЬСЬКА - МАТИ ЗОЛОТОГО РУНА ТАВРІЇ

Парасковія Іванівна Польська – відомий в Україні та за її межами вчений-селекціонер в галузі вівчарства,  доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, головний науковий співробітник ІТСР «Асканія-Нова». Її наукова 50-річна діяльність  в Інституті степових районів ім. М.Ф. Іванова «Асканія-Нова» присвячена селекції і генетики овець, технології ведення племінного вівчарства, розробці методології формування високопродуктивних вітчизняних генотипів у малих замкнутих популяціях і виведення нової м’ясо-вовнової породи овець з кросбредною вовною, а також науковому забезпеченню галузі вівчарства в Україні при збереженні традицій і розвитку наукової школи академіків  М.Ф. Іванова і Л.К. Гребеня.

Пилипенко Юрій

Рік тому при Херсонській Торгово-промисловій палаті було створено Комітет з екології та природокористування, який очолив відомий в області рибництва та екології вчений, доктор сільськогосподарських наук, професор Херсонського державного аграрного університету Юрій Пилипенко. Ми вирішили познайомити Вас ближче з цією цікавою різносторонньою особистістю.

Голдаковский Олег

Олег Володимирович Голдаківський - багатогранна, успішна творча особистість в різноманітних областях музичного мистецтва. Поряд з успішною виконавської та педагогічної діяльністю, Олег Володимирович активно займається організацією джазових концертів у нашому місті.

Надія Карпенкова (Жуліна)

ЇЇ талант багатосторонній: поезія, музика, живопис... Але перш за все, вона – художник. Її роботи на шовку – прекрасний світ, «музика акварелей». Надія і її чоловік, Олег Карпенков, являли собою дивовижний тандем двох яскравих творчих індивідуальностей, чиї картини знаходять цінителів по всьому світі.

Нежлукченко Тетяна Іванівна

Доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри генетики та розведення сільськогосподарських тварин  Херсонського державного аграрного університету Відомий учений України, керівник наукової школи з питань зоотехнії (розведення і селекція тварин)

Наумова Тетяна

Переступаючи поріг салону MON AMIS, ти опиняєшся в абсолютно дружній і приємній атмосфері. Затишний інтер'єр і сяюча чистота, яка панує в салоні, завжди радують гостей. Тут творить дивовижна людина, майстер своєї справи, яка робить жінок красивими і неповторними

Сьогодні Тетяна Наумова герой нашого інтерв'ю.

Виставки в Україні

Анонси

2019

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2019.01-12

Ярмарково-виставкові заходи у Франції

 

2019.02-10

План виставок в Республіці Білорусь

 

2019.02-11

Перелік міжнародних виставок з узбецькими компаніями

 

2019.03-12

Перелік виставкових заходів за кордоном, участь в яких братиме ТПП України

 

2019.04-12

Календар міжнародних економічних заходів на території Казахстану

 

2019.05-12

Перелік ділових заходів, що заплановані у Республіці Польща

 

2019.06-12

План проведення виставок і ярмарків в Республіці Узбекистан

 

2019.10.15 - 16

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

 

2019.10.16-20

Виставка в Делі «Ексклюзивні речі для домашнього інтер’єру»

 

2019.10.22-25

Каспійський міжнародний ярмарок нерухомості і інвестицій

 

2019.10.23

Третій Тбіліський форум Шовкового Шляху «Партнерство для глобальної взаємодії»

 

2019.10.29-31

Міжнародний інноваційний ярмарок в рамках Тижня інноваційних ідей «InnoWeek.uz»

 

2019.11.05-10

Друга виставка імпортних товарів та послуг «China International Import Expo» 

 

2019.10.31-11.01

ХІХ Міжнародний економічний форум "Invest in Lviv Region"

 

2019.11.10-15

Бізнес місія до Швеції від проекту ITC (плодоовочева галузь)

 

2019.11.11-16

Бізнес-місія до Польщі

 

2019.11.28-30

Багатогалузева виставка SIAULIAI-2019 для бізнесу та споживачів