2010.04.27-28 - Херсонська ТПП взяла участь у роботі Економічного Форуму держав-учасниць СНД

   27-28 квітня 2010року в Донецьку на Донбас-арені та в Донецькій Торгово-промисловій палаті  відбувся Економічний форум держав-учасниць СНД «Бізнес – Палата – Держава: партнерські відносини». У масштабному заході взяли участь представники Торгово-промислових палат, бізнес-кіл, дипломатичних установ України, Росії, Бєларусі, Казахстану, Молдови. Ініціаторами Форуму виступили Торгово-промислова палата Росії та Торгово-промислова палата України, а також Виконком СНД. Українську делегацію очолив Президент ТППУ С.П.Скрипченко. Делегацію з боку Російської Федерації очолив віце-президент ТПП РФ Г.Г.Петров. Херсонську ТПП представляли радник президента ХТПП Тетяна Брикова та керівник центру міжнародного співробітництва Лариса Пономаренко.

Форум став площадкою для обміну досвідом в сфері міжрегіонального та прикордонного співробітництва, налагодження плідної співпраці бізнесу, торгово-промислових палат та органів державної влади. В сучасних умовах пріоритети міждержавних відносин все більше переміщуються на регіональний рівень, на розширення прямих відносин між територіями сусідніх дружніх країн. Важливу роль в цьому процесі відіграють торгово-промислові палати, які сприяють розвитку зовнішньоекономічних зв’язків як окремих підприємств, так і регіонів в цілому. Крім того, саме торгово-промислові палати є тим надійним містком, що з’єднує бізнес та владу.

Окремо розглядалися питання партнерства бізнес-спільноти та держави стосовно рішення пріоритетних інноваційних проектів в межах нагальної необхідності якнайшвидшого переходу на нову економічну модель та технологічного оновлення всієї виробничої сфери країн СНД. В зв’язку з цим ще більшого значення набуває роль торгово-промислових палат, які представляють не тільки інтереси, але й позиції об’єднань підприємців, топ-менеджерів і спеціалістів, безпосередньо зайнятих в бізнесі, вчених та експертів.  

  В рамках Форуму пройшли кілька круглих столів, в тому числі присвячених створенню митного союзу Росії, Бєларусі та Казахстану, міжрегіональному та транскордонному співробітництву, інноваційним та інформаційним технологіям.

В ході роботи радник президента ХТПП Т.Брикова зустрілась з партнерами ХТПП із Смоленська, Челябінська, Мінська та  провела переговори щодо спільної діяльності в рамках вже діючих угод.

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!