2010.04.21-23 Спеціалізована виставка “Енергоефективність та Енергозбереження 2010”, м. Київ

Виставка була організована за ініціативи Торгово-промислової палати України для вітчизняних організацій та підприємств-членів ТПП України. Більше 120 експонентів з різних регіонів України, представили новітні технології, інноваційні рішення й обладнання в сфері нетрадиційних видів енергетики, технології і обладнання для виробництва і використання альтернативного моторного палива, твердого біопалива, біогазу, енергозберігаючі технології у будівництві і житлово-комунальному господарстві.

На урочисту церемонію відкриття виставки були запрошені керівники держави та державних установ і спеціалісти в галузі палива та енергетики. Перше слово було надано заступнику міністра регіонального розвитку і будівництва України І.А. Соколову. Його підтримали академік Національної академії наук України А.А. Долінський і президент ТПП України С.П. Скрипченко.

Херсонською Торгово-промисловою палатою був організований колективний стенд для презентації сучасних науково-технічних розробок та практичних досягнень Херсонщини у сфері підвищення енергоефективності та реалізації потенціалу енергозбереження в різних галузях економіки.

Серед херсонських підприємств, що брали участь у виставці: ЗАТ «Теплотехніка», ДКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона», ЗАТ БК «Содружество», ВАТ «Дніпровське підприємство «Ера», Херсонська філія компанії «Енергія сонця ТМ», Херсонський філіал Національного університету кораблебудування ім. Адм. Макарова.

Під час роботи виставки відбувся конкурс новітніх розробок у галузі ефективного використання та збереження енергії, до участі в якому надійшло близько 40 заявок від підприємств України.

На спільному засіданні Комітету підприємців у сфері енергоефективності та виробників будматеріалів і виробів при ТПП України було підбито підсумки та оголошено переможців і призерів конкурсу.

Експоненти особливо зазначили, що участь у виставці виявилася корисною для їхніх підприємств і висловили впевненість у тому, що подібні заходи сприяють об'єднанню зусиль спеціалістів у розв'язанні актуальних питань енергетики, впровадженню провідних технологій, залученню інвестиційних ресурсів, вирішенню соціальних проблем тощо.


Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!