2010.04.16 – в ХТПП пройшли ділові переговори з делегацією провінції Текірдаг (Туреччина)

16 квітня 2010 р. Херсон відвідала делегація провінції  Текірдаг (Туреччина), до складу якої увійшло керівництво Текірдагської Торгово-промислової палати, представники органів влади провінції Текірдаг та мерії міста, турецькі підприємці. Делегацію очолив заступник губернатора провінції Текірдаг пан Мустафа Йель.

Візит розпочався офіційною зустріччю в Херсонській обласній адміністрації, де турецька делегація була ознайомлена з економічним та експортним потенціалом Херсонського регіону. В мерії міста Херсона заступник голови В’ячеслав Яременко ознайомив гостей з основними напрямками господарчої діяльності підприємств міста, розказав про вже існуючі партнерські відносини з турецьким містом Зонгулдак. Заступник мера міста Текірдаг пан Ейюп Йітер запросив херсонського міського голову на фестиваль черешень, який проходить в Текірдазі влітку.

Основна ділова частина візиту пройшла в Херсонській Торгово-промисловій палаті, де відбулося підписання Угоди про співробітництво між Херсонської та Текірдагською палатами. Заступник керівника Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Херсонської обласної державної адміністрації Інга Павловські передала членам турецької делегації видання, яке містить інформацію про інвестиційні проекти області.

 Також турецькі підприємці провели ділові переговори з херсонськими компаніями, що працюють на ринку експорту сільгосппродукції щодо постачання зернових та олійних культур до Туреччини.  Турецькі фірми представляли сільськогосподарську галузь, будівництво, логістичну та  транспортну сферу, виготовлення сільськогосподарської техніки.   

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!