2017.11-12 – Завершився цикл навчальних семінарів для МСП та ОТГ Каховського району

З метою підвищення обізнаності представників малого та середнього бізнесу, об’єднаних територіальних громад Каховського району Херсонської області у технічних та юридичних аспектах діяльності, пов'язаної з експортом, Херсонська торгово-промислова палата у співпраці з Каховською районною державною адміністрацією провела у листопаді та грудні низку навчальних семінарів.

Спікерами заходів в Каховці стали фахівці Торгово-промислової палати України, Херсонської ТПП, Головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Херсонській області, представники митного посту «Каховка» Херсонської митниці ДФС, Управління економічного розвитку та цивільного захисту Каховської РДА. Партнером цієї ініціативи став Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (uhbdp) в особі херсонського представництва.

Під час циклу семінарів учасники отримали вичерпну інформацію з юридичних та митних питань, дізналися про існуючі сьогодні державні й міжнародні фінансові інструменти підтримки бізнесу, опанували основи бізнес-планування. 

Зокрема, перший віце-президент Херсонської ТПП Валентина Удод ознайомила експортерів району з особливостями митного оформлення товарів під час їх експорту до країн ЄС і Канади, розповіла про документальний супровід зовнішньоекономічних операцій. Юрист херсонської Палати Світлана Волкова роз’яснила виробникам алгоритм дій у разі загибелі посівів і насаджень та процедуру оформлення сертифікату про форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили). Виконуюча обов’язки начальника управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області Катерина Чуприна наголосила на нагальній необхідності створення місць виробництва та виробничих ділянок, вільних від карантинних об’єктів, що є обов’язковою умовою експорту рослинної продукції українського виробництва на територію країн-членів ЄАЕС.

У ході навчальних семінарів з фандрайзингу та управління проектами 14 грудня керівник Координаційного центру підтримки експорту Департаменту з питань зовнішньоекономічної діяльності ТПП України Олександр Колесніков розповів головам фермерських господарств та ОТГ Каховського району про типи бізнес-планів та особливості складання заявок на отримання кредитних коштів; про грантові програми, програми пільгового кредитування й інші донорські засоби, доступні наразі українським підприємцям. Можливості співфінансування проектів плодоовочівництва на грантовій основі, пропоновані спільним проектом Міністерства міжнародних справ Канади й асоціації MEDA – UHBDP, окреслив херсонський представник проекту Олександр Синюк. Керівник Центру підтримки експорту Ганна Сирчина презентувала слухачам онлайн-інструменти Міжнародного торгового центру (ITC), призначені для аналізу ринків та отримання інформації стосовно тарифних і нетарифних методів регулювання імпорту, застосовуваних країнами-членами СОТ.

Виставки в Україні

Анонси

2019

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2019.01.22-24

ХХХVII Міжнародна сільськогосподарська виставка «AGRO + MASHEXPO 2019»

 

2019.01.28 - 29

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

 

2019.01.29

Круглий стіл «Стан та перспективи розвитку торгівельно-економічних відносин України та КНР у контексті співробітництва ділових кіл країн»

 

2019.02-11

Перелік міжнародних виставок з узбецькими компаніями

 

2019.02.06-07

Міжнародна конференція, присвячена нафтогазовій галузі «ІІ Марокканський і Західноафриканський нафтогазовий саміт»

 

2019.02.12-15

ВUDMA 2019    

Міжнародний ярмарок будівництва та архітектури    

 

2019.10.22-25

Каспійський міжнародний ярмарок нерухомості і інвестицій