2018.05.24 Підведені підсумки щорічного міського конкурсу «Фізика і життя»

 Щорічно в Херсоні проходить змагання учнівських команд з фізики серед 7-х, 8-х та 9-х класів міських шкільних закладів. Організатори конкурсу: Херсонське міське управління освіти, Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету та Приватний заклад «Херсонський навчально-дослідницький центр учнівської та студентської молоді». 

Згідно з положенням конкурсу учні повинні були придумати задачі, сконструювати фізичний прилад або установку та підготувати цікаві демонстрації на задану тему. 

У фінальних змаганнях прийняли участь 9 команд (36 учнів) із таких освітніх закладів міста як Херсонські загальноосвітні школи І-ІІІ ст. №36, №44, №53, спеціалізовані школи №30, №52, та Херсонський НВК №15. 

За результатами змагань та кількістю набраних балів у відбіркових та фінальних змаганнях збірні команди шкіл посіли наступні місця: 

1 місце – збірна команда Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №36 Херсонської міської ради, керівник Гондар Віталій Вікторович; 

2 місце –збірна команда Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради, керівник Мясоєдова Наталія Миколаївна; 

3 місце –збірна команда Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №30 з поглибленим вивченням дисциплін природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, керівник Ступка Лариса Михайлівна. 

Усі учасники конкурсу отримали цінні подарунки від Херсонської торгово-промислової палати та Херсонського навчально-дослідницького центру учнівської та студентської молоді – веб-камери та канцелярські набори для кабінетів фізики. 

На завершення для учасників конкурсу була організована екскурсія по факультету фізики, математики та інформатики Херсонського державного університету, під час якої учні відвідали фізичні лабораторії, лабораторію робототехніки, де працюють роботи, що  сконструйовані студентами під керівництво викладачів.

Виставки в Україні

Анонси

2019

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2019.01.22-24

ХХХVII Міжнародна сільськогосподарська виставка «AGRO + MASHEXPO 2019»

 

2019.01.28 - 29

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

 

2019.01.29

Круглий стіл «Стан та перспективи розвитку торгівельно-економічних відносин України та КНР у контексті співробітництва ділових кіл країн»

 

2019.02-11

Перелік міжнародних виставок з узбецькими компаніями

 

2019.02.06-07

Міжнародна конференція, присвячена нафтогазовій галузі «ІІ Марокканський і Західноафриканський нафтогазовий саміт»

 

2019.02.12-15

ВUDMA 2019    

Міжнародний ярмарок будівництва та архітектури    

 

2019.10.22-25

Каспійський міжнародний ярмарок нерухомості і інвестицій