2018.07.19 - Пішов із життя Скрипченко Сергій Парфенович, радник президента, почесний президент Торгово-промислової палати України

 

Колектив Торгово-промислової палати України з глибоким сумом сповіщає, що 18 липня 2018 року, пішов із життя Скрипченко Сергій Парфенович, радник президента, почесний президент Торгово-промислової палати України. 

Життєвий шлях Сергія Парфеновича – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості. 

Сергій Парфенович народився 3 червня 1938 року в с. Пологи-Вергуни Переяслав-Хмельницького району Київської області. 

З грудня 1974 року по липень 2018-го (тобто понад 43 роки!) працював у Торгово-промисловій палаті України. 

Сергій Парфенович Скрипченко є співавтором Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» (1997), автором книги «Торгово-промислова палата України: минуле, сьогодення, погляд у майбутнє» (2002), чисельних публікацій у періодичних виданнях з питань діяльності об’єднань підприємців і ТПП України у вирішенні актуальних економічних проблем вітчизняних товаровиробників. 

Був нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, міжнародним призом «Золотий Орфей», Дипломом лауреата та Великою золотою медаллю Міжнародної ради всесвітніх громадських організацій. 

Завдяки високому професіоналізму, порядності та доброзичливості Сергій Парфенович Скрипченко користувався заслуженим авторитетом та повагою серед колег і представників ділових кіл, що співпрацюють із ТПП України.

Сергій Парфенович завжди вирізнявся своєю щирістю, толерантністю, завжди був готовий до компромісів, а також служив вірним ідеалам Торгово-промислової палати й української нації. Він постійно допомагав колегам, ніколи не відмовляв у проханні чи зверненні іншим.

 Усі, хто знав Скрипченка Сергія Парфеновича, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість, оптимізм і професіоналізм. 

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. 

Світла пам’ять про Сергія Парфеновича Скрипченка назавжди збережеться в наших серцях.

 

www.ucci.org.ua

 

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!