2018.10.25 – у Гомелі відбулося VII засідання Українсько-Білоруської Консультативної ради ділового співробітництва

В рамках I Форуму регіонів України та Білорусі, що проходив 25 жовтня 2018 р. у Гомелі, відбулося сьоме засідання Білорусько-Української Консультативної ради ділового співробітництва.

У заході взяли участь голова Білоруської ТПП Володимир Улаховіч, президент ТПП України Геннадій Чижиков, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим, представники понад 40 білоруських і 50 українських підприємств і організацій, президент Херсонської ТПП Вікторія Остроумова та президенти інших регіональних палат обох країн.

На засіданні Ради було представлено експортний потенціал областей Білорусі та України, обговорені основні напрямки торговельно-економічного міжрегіонального співробітництва, перспективи взаємного використання регіональних торгових майданчиків, розвитку взаємодії бізнесу в різних сферах, а також розробки проекту угоди між Кабінетом міністрів України і урядом Білорусі про затвердження Положення про створення та застосування електронної системи сертифікації походження товарів.

Серед перспективних напрямів для інвестування в Україну учасники засідання назвали виробництво скла, картонної продукції та промислового холодильного обладнання, сферу зберігання овочів і фруктів. Українські та білоруські підприємства можуть співпрацювати і у створенні спільних виробництв та нарощуванні експорту на ринки третіх країн.

За останні 8 років Консультативна рада зарекомендувала себе як ефективний майданчик для обміну думками між палатами і безпосередньо між білоруськими й українськими підприємцями. Жвавий інтерес бізнесу з обох сторін викликає проблематика безперешкодного доступу білоруських і українських товарів на внутрішні ринки обох країн, кредитування та страхування експортних поставок, використання електронних торговельних майданчиків, питання, пов’язані з науково-технічною кооперацією, з агропромисловим комплексом тощо.

Виставки в Україні

Анонси

2018

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2018

План проведення засідань комітетів підприємців при ТПП України в першому півріччі 2018 р.

 

2018.09-12

Календар міжнародних економічних заходів в Казахстані

 

2018.11.14

Запрошуємо на семінар 

Зміни в регулюванні діяльності ТОВ та ТДВ згідно з Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». 

 

2018.11.14-15

Засідання Спільної комісії з економічного, торговельного та технічного співробітництва між Урядом України та Урядом Держави Катар

 

2018.11.21

УКРАЇНСЬКО-САУДІВСЬКА ДІЛОВА РАДА

Розширене спільне засідання в рамках проведення 6-го засідання Міжурядової Українсько-Саудівської ділової ради

 

2018.11.23

Міжнародний захід «Бізнес дні в Гомелі»

 

2018.11.21-25

16-й Міжнародний салон громадських робіт – SITP 2016, Алжир

Виставковий захід

 

2018.12.06 - 07

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ (ДЕРЖАВНИХ) ЗАКУПІВЕЛЬ

 

2019.02-11

Перелік міжнародних виставок з узбецькими компаніями