2018.11.21 – Виховуємо екологічну культуру разом!

21 листопада 2018 року у бібліотеці ім.О.Гончара пройшла мікс-конференція «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності України», організована в рамках Міжнародного Екологічного Форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета». Захід модерувала голова ГО «Асоціація працівників закладів освіти м.Херсон» Тамара Юріївна Верещака.

Було надзвичайно приємно бачити серед учасників конференції знайомі і ще більше – нові обличчя. Це і викладачі, які з року в рік присвячують свої зусилля, час, задуми та майстерність благородній справі виховання екологічно свідомого покоління; і, звичайно ж, це самі діти – вихованці садочків та учні, які власними ідеями та натхненним ставленням вже сьогодні творять майбутнє нашого міста, країни, планети.

На конференції були підведені підсумки напрацювань херсонських педагогічних колективів, дітей дошкільного і шкільного віку та їх батьків щодо дбайливого ставлення до природи, збереження ресурсів, виховання почуття екологічної відповідальності у дітей та дорослих. Окремо хочеться відзначити виставку творчих робіт маленьких херсонців, на якій були представлені найкращі малюнки, іграшки та інсталяції на екологічну тему.

Протягом конференції учасники презентували результати своїх досліджень, акцій, флеш-мобів, впровадження в освітній процес авторських розробок, ділилися враженнями та набутим досвідом, вносили пропозиції на майбутнє. Після виступів відбулося нагородження переможців екологічних конкурсів та вікторин, що тривали протягом всього року за підтримки Управління освіти Херсонської міської ради. Переможці – учні, педагоги та колективи найактивніших шкіл та садочків нашого міста – отримали грамоти та цінні подарунки від Херсонської торгово-промислової палати та Херсонської філії ПриватБанку.

Турбота про навколишній світ починається з кожного з нас, розквітає, наче паросток самого життя, в чистих думках і серцях. Це набуває особливого значення в світі сучасному, центральною ідеєю якого стає взаємодія без кордонів та вільний обмін думками.  Ми пишаємося кожним, хто долучився до екологічних акцій, кожним, хто щодня підтримує в своєму серці вогник бажання зробити щось корисне для світу не тому, що так треба, а тому, що так буде правильно.

Виставки в Україні

Анонси

2019

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2019.01.22-24

ХХХVII Міжнародна сільськогосподарська виставка «AGRO + MASHEXPO 2019»

 

2019.01.28 - 29

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

 

2019.01.29

Круглий стіл «Стан та перспективи розвитку торгівельно-економічних відносин України та КНР у контексті співробітництва ділових кіл країн»

 

2019.02-11

Перелік міжнародних виставок з узбецькими компаніями

 

2019.02.06-07

Міжнародна конференція, присвячена нафтогазовій галузі «ІІ Марокканський і Західноафриканський нафтогазовий саміт»

 

2019.02.12-15

ВUDMA 2019    

Міжнародний ярмарок будівництва та архітектури    

 

2019.10.22-25

Каспійський міжнародний ярмарок нерухомості і інвестицій