2019.01.23 - участь Херсонської ТПП у майстерні «Жіноче підприємництво: виклики, інструменти підтримки та представництво інтересів»

Майданчиком для обміну досвідом та комунікації німецьких та українських підприємниць стала Київська торгово-промислова палата.

Евелін де Ґрюте, керівник Департаменту преси та зв'язків з громадськістю Асоціації підприємниць Німеччини (VdU) поділилась досвідом роботи спілки жінок-підприємниць Німеччини. Завдяки членству в глобальному об'єднанні FCEM (Les Femmes Chefs d'Entreprises Mondiales, Всесвітня асоціація жінок підприємців) VdU контактує з діловими жінками в більш ніж 120 країнах світу.

Учасниці майстерні – представники Херсонської, Київської, Івано-Франківської, Чернігівської, Одеської, Донецької, Волинської торгово-промислових палат, а також члени комітетів жінок-підприємниць, ознайомилися з німецьким досвідом побудови об'єднання, методами роботи такої структури, способами представлення та захисту інтересів жінок-підприємниць  у політиці та економіці, обговорили можливості співпраці українських та німецьких підприємниць тощо.

Представники регіональних палат України, які опікуються координацією роботи жіночих комітетів, поділилися з німецькими гостями своїми досягненнями.

Жіночий бізнес в Україні сьогодні має багато спільного з німецьким, хоча б в тому, що в Німеччині він почав активно розвиватися, коли в країні спостерігалася досить складна економічна ситуація. Безперечно, українські жінки дієздатні, вони хочуть самореалізації, готові діяти і тому потребують підтримки Палат.

Виставки в Україні

Анонси

2019

Програма стажування у ФРН для управлінських кадрів Херсона

 

2019.01-12

Ярмарково-виставкові заходи у Франції

 

2019.02-10

План виставок в Республіці Білорусь

 

2019.02-11

Перелік міжнародних виставок з узбецькими компаніями

 

2019.02.25 - 26

НАВЧАННЯ ТА  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ 

 

2019.02.26

Відбудеться засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України   

 

2019.03.12

ФОРУМ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ УКРАЇНА-ПОРТУГАЛІЯ

 

2019.05.29-30

Виставка вин та алкогольних напоїв «The 20th Shanghai International Wine&Spirits Exhibition»

 

2019.10.22-25

Каспійський міжнародний ярмарок нерухомості і інвестицій