2009.05.25 – Спільне засідання українсько-білоруської та українсько-молдавської Ділових Рад

25 травня 2009 року в конференц-залі Запорізької Торгово-промислової палати пройшло спільне засідання українсько-білоруського та українсько-молдавської Ділових Рад.

На порядок денний було винесено питання, що стосуються сучасного стану та перспектив українсько-білоруського, українсько-молдавського та молдавсько-білоруського ділового співробітництва, пропозиції сторін з подолання кризових явищ в економіці України, Білорусі та Молдови.

Окремого обговорення дістало питання залучення у 2010 – 2011 р. р. молдавських і білоруських підприємств до участі в міжнародній щорічній спеціалізованій виставці «Металургія та машинобудування». Українські та білоруські економічні агенти отримали запрошення взяти участь у також щорічній Національній багатогалузевій виставці «Вироблено в Молдові». Усе учасники засідання відвідали урочисте відкриття і роботу міжнародної виставки «Металургія та машинобудування – 2009», що дозволило їм наочно ознайомитись з потужним промисловим потенціалом Запорізького краю.

У межах засідання пройшла презентація ділових та інвестиційних пропозицій учасників, при цьому кожна з присутніх сторін представила по три-чотири проекти. В ході зустрічі відбулися двосторонні переговори представників організацій України, Білорусі та Молдови, а також відвідання підприємств, що дозволило ознайомитися з об’єктами ділового співробітництва.

Звертаючись до учасників зустрічі, голова Запорізької обласної ради пан Олександр Нефьодов підкреслив: «Запорізька область – регіон, що активно розвивається та має потужний економічний потенціал у металургії, машинобудуванні, енергетиці, сільському господарстві. Приємно відмітити, що ця зустріч задумана як місце живого обміну думками її учасників з найширшого кола питань, пов’язаних із розвитком економічних контактів між нашими країнами, пошуком шляхів виходу з економічної кризи.»

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!