2009.05.14 – 5-ті Збори НП «Ділова Рада Міжнародного Чорноморського Клуба»

14 травня 2009 року за ініціативи Таганрозької міжрайонної торгово-промислової палати відбулися п'яті Збори Некомерційного партнерства «Ділова рада Міжнародного Чорноморського клубу», яка була заснована 24 вересня 1999 року.

На порядок денний було винесено питання, що стосуються світової економічної кризи, зокрема, методи, способи та шляхи її подолання.

У ході зустрічі обговорювались питання, пов'язані з економічним співробітництвом, розвитком ділових зв'язків, організацією різноманітних форумів та конференцій з питань зовнішньоекономічної діяльності та ведення бізнесу, а також заходи Торгово-промислових палат-членів ДР МЧК, спрямовані на підтримку підприємств в умовах фінансової ситуації, яка склалася у світі.

Таганрозька міжрайонна торгово-промислова палата уклала двосторонню угоду про співробітництво та взаємодію з Торгово-промисловою палатою Придністров'я.

Цього року новим членом Клубу стала ТПП м. Каменськ-Шахтинський, президентом якого є пані Вікторія Юрченко.

На сьогоднішній день членами ДР МЧК є 13 палат Росії, України, Абхазії та Придністров'я. У межах засідання Херсонську Торгово-промислову палату представляв Віце-президент – пан Сергій Кочерженко.

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!