2009.05.26-28 - «REAL VIENNA-2009»

«REAL VIENNA-2009» - найбільший захід у сфері промислової, торгової та житлової нерухомості країн Центральної та Східної Європи. Аби налагодити ділові контакти, щороку у виставці беруть участь найвпливовіші європейські фінансисти, юристи, консультанти та інвестори. Четвертий рік поспіль на виставку збираються представники різних міст, регіонів, країн з метою презентації своїх проектів, нових можливостей та послуг в області інвестицій та нерухомості. Херсонський регіон був представлений на національному стенді, побудованому Торгово-промисловою палатою України, поруч із Торгово-промисловими палатами з Одеси, Миколаїва, Дніпропетровська, компаніями з Києва (Silver Centre) та Донецька (I&C Group).

Херсонська Торгово-промислова палата, починаючи з 2006 р. - року започаткування цього впливового міжнародного заходу, щорічно представляє інвестиційні проекти Херсонського регіону європейським інвесторам. Цього року до складу херсонської делегації увійшла також Керівник управління з економічного розвитку Херсонського міськвиконкому Наталія Миколаївна Крайнюк.

Виставка REAL VIENNA-2009 стала слушною нагодою для презентації інвестиційного потенціалу міста Херсон. “Завдяки участі у виставці REAL VIENNA-2009 ми набули дуже корисного досвіду,” - зазначила Наталія Миколаївна. “Ми отримали можливість налагодити контакти з міжнародними інвесторами, які готові співпрацювати у сфері реконструкції об'єктів чи нового будівництва. Але найголовніше - виставка стала для нас величезним стимулом до подальшого розвитку.” Протягом трьох днів виставки представники херсонської делегації працювали на стенді, спілкувалися зі спеціалістами будівельних компаній, ріелторських фірм, торговельних та консультаційних агенцій з Австрії, Німеччини, Чехії, Росії, Угорщини, Туреччини, України.

Незважаючи на кризу, свої проекти і пропозиції представили близько 325 експонентів з 27 країни світу. Вперше виставка зайняла два виставкові зали і охопила широкий спектр різноманітних галузей: інвестиційна діяльність, послуги у сфері нерухомості, нерухомість, архітектура та містобудування, тощо.

Як і раніше, учасникам та відвідувачам виставки була запропонована програма презентацій, дискусій, круглих столів, зустрічей за участю численних спеціалістів із різних країн. З кожним роком ці заходи, у тому числі популярний Саміт з нерухомості, приваблюють все більше і більше учасників.

Безперечно, REAL VIENNA — важлива подія для всіх спеціалістів у сфері нерухомості країн Центральної і Східної Європи. Участь Херсонщини у виставці – це не тільки ефективний інструмент залучення інвесторів до регіону, але й чудова можливість для херсонських фахівців з обміну досвідом, отримання необхідної інформації, професійних порад, спілкування та налагодження контактів в області інвестицій та фінансів.Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!