2009.05.12-16 - Діловий візит м. Трабзон, Туреччіна

У період з 12 травня по 16 травня 2009 р. делегація Херсонської Торгівельно-промислової Палати в особі Першого віце-президента ХТПП Валентини Йосипівни Удод і фахівця Інформаційного відділу Миронової Вікторії Вікторівни відвідала з діловим візитом м. Трабзон, Туреччіна.

До складу херсонської делегації увійшли представники компанії “WJ – Kherson” LTD комерційний директор Скоропад Володимир і провідний менеджер ЧП “Ресурсна агенйія “WJ – Kherson” LTD Коломицева Ольга.

Дружні відносини між Херсоном і Трабзоном обумовлені тривалою співпрацею мерів наших міст в рамках роботи Міжнародного Чорноморського Клубу (МЧК), міжнародної неурядової громадської організації, яка має статус спостерігача при організації Чорноморського Економічного Співробітництва і консультативним статусом при Економічній і Соціальній Раді Організації Об'єднаних Націй.

Клуб, об'єднує сьогодні представників 24 міст з 9 країн Чорноморського і Середземноморського басейну, створений в 1992 р. з метою зміцнення і розвитку ділової співпраці між містами-портами країн Чорноморського басейну. При МЧК з представників об'єднань ділових кіл і торговельно-промислових палат міст-членів МЧК була створена Ділова Рада МЧК. В рамках ДС МЧК як реального інструменту професійного підходу і ефективного економічного співробітництва вже декілька років підряд спільно працюють ТПП Трабзона в особі Голови правління пана Суата Хачисаліхоглу і Херсонської Торговельно-промислової палати в особі Президента Вікторії Остроумової. Як результат багаторічних партнерських відносин між нашими організаціями 30.11.2007 р. між представниками Херсонської ТПП і ТПП Трабзона був підписаний Протокол про палати-побратими.

12.05.2009 р. відбулася перша бизнесс-місія Херсонської ТПП у ТПП Трабзона, в склад якої увійшли представники компанії “WJ – Kherson” LTD і ЧП “Ресурсна агенція “WJ – Kherson” LTD, метою якої було встановлення ділових контактів найбільших українських зернових трейдерів із зерновими трейдерами Туреччіни.

Відвідавши офіс Торгівельно-промислової палати Трабзона представники української делегації мали можливість ознайомитися з організацією і основними напрямами діяльності ТПП. Палата, що займає вісім поверхів будівлі, розташовується в центрі міста. Під час екскурсії, генеральний секретар Палати пан Хакан Гюрхан розповів, що в цілому на території Туреччини працює більше 350 Палат, включаючи ремісничі Палати. На сьогоднішній день кількість членів ТПП Трабзона складає близько 7500 підприємств, а ремісничі ТПП Трабзона об'єднують 40 000 членів.

Щорічно Палата виступає організатором численних ділових зборів і неформальних зустрічей, направлених на розширення співпраці між підприємствами регіону і інших областей країни. Представники української делегації мали можливість відвідати щорічну виставку дитячих винаходів, що проводиться у ТПП Трабзона.
Офіційна частина візиту була представлена зустріччю херсонської делегації з представниками Трабзонськой ТПП на чолі з Головою правління Трабзонськой ТПП пана Суата Хачисаліхоглу.
Після урочистого обміну подарунками сторони перейшли до двосторонніх ділових переговорів. З турецького боку були присутні керівники підприємств, що працюють, головним чином, у сфері виробництва продуктів зернової переробки, а також представники трейдерських зернових компаній.

Можна зробити висновок, що підприємства вказаного профілю виявляють найбільший інтерес до налагодження контактів з українськими партнерами. Після повернення до України представники Херсонської ТПП почали уважне вивчення питання можливості і доцільності налагодження подібної співпраці.
На завершення переговорів сторони підкреслили високу взаємну зацікавленість в регулярному обміні комерційними пропозиціями і накопиченим досвідом.
З метою вирішення першого із завдань сторони ухвалили рішення зі всією увагою віднестися до питання розміщення комерційних пропозицій підприємств-членів Палат в друкарських виданнях ТПП, а також в мережі Інтернет.

Представники компанії “WJ – Kherson” LTD комерційний директор Скоропад Володимир і провідний менеджер ЧП “Ресурсна агентція “WJ – Kherson” LTD Коломицева Ольга в рамках ділового візиту в ТПП Трабзона відвідали ряд зернопереробних підприємств і елеваторів, що надало можливість представникам зернових трейдерів м. Херсона ознайомитися особисто з умовами роботи турецьких підприємств і намітити плани на майбутню взаємну співпрацю.

Завдяки високопрофесійній організації культурна програма візиту була такою ж насиченою і цікавою, як і робоча.Огляд визначних пам'яток міста, відвідини музеїв і монастирів не тільки нагадали, що українців і турків об'єднує загальна історія,але і дозволили сподіватися на взаємовигідне торговельно-економічне майбутнє наших країн.

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!