2009.02.12-13 – "Світ цифрових технологій", міжрегіональна виставка

На офіційному відкритті виставки був присутній мер міста Сальдо Володимир Васильович, який відзначив роль цифрових технологій в розвитку нашого суспільства.

Відвідувачі виставки здійснили віртуальну подорож шляхом, зробленим мешканцями міста за останні два століття (починаючи з експозиції «Ретроспектива», яка ознайомила присутніх з унікальною колекцією херсонського фотографа Сергія Макарова, що містить більш ніж 100 старовинних фотоапаратів).

Нещодавно використання цифрової техніки було долею небагатьох професіоналів, але зараз "цифра" стає елементом повсякденного життя, постійно перетворюючи її в своєму форматі. Фантастика стає реальністю у нас на очах.
Виставка «Світ цифрових технологій» допомогла відвідувачам заглянути в наступне століття, в технології майбутнього. Того самого майбутнього, яке у вигляді аудіо- та відео- апаратури, побутових приладів, комп'ютерних систем оточує сучасну людину. Злиття інформаційних та комунікаційних технологій сприяє підвищенню ефективності маркетингової та контактної роботи, надає можливість ознайомитися з усім спектром продукції та послуг, гідно представити інвестиційний потенціал галузі.

На виставці було представлено близько 30 учасників, серед яких веб–студія “ Glory” (“Віртуальні виставки бізнесу”, спільно з Херсонською ТПП), ПП «ЛТ- Бюрократ», ТОВ НВФ «Монада», Фірма «Веніта-систем»,ПП «Інтерком», ТОВ «Інфорегіон», салон “Home Gallery”, інтелектуальна кухня «Термомікс», ТОВ«Планета Х», Херсонський національний технічний університет, ХФ “ПриватБанк”, Бібліотека ім. О.Гончара та багато інших.

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!