2020.08.27 ЗУСТРІЧ ДІЛОВИХ КІЛ УКРАЇНИ ТА КАЗАХСТАНУ

В ТПП України відбулась Конференція українських та казахстанських ділових кіл за участю дипломатичних установ, правління Союзу промисловців і підприємців «EL TIREGI» та депутатів Мажилісу Парламенту Казахстану. Херсонський регіон представляла Вікторія Остроумова, президент ХТПП.

Під час конференції були обговорені можливості та перспективи двостороннього співробітництва, збільшення товарообігу, досвід казахстанських партнерів у виході з економічної кризи,  а також заходи з підтримки бізнесу після виходу з карантину.

"Ми безперечно можемо сказати, що активно працюємо над посиленням співпраці між бізнесом обох країн. Особливо активним на В2В зустрічі видався кінець минулого року. Проте ми рухаємось далі. Вважаю, що зараз більш ніж актуально використовувати потенціал обох держав для виходу вітчизняного бізнесу на ринки третіх держав. Я ставлю перед ТПП України задачу - створювати можливості для бізнесу. Казахські експортери та імпортери можуть розраховувати на нашу допомогу", - сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Також у ході зустрічі учасники мали змогу встановити прямі контакти й обговорити можливості співпраці. 

Довідка:

За даними української статистики, за перші місяці 2020 року експорт українських товарів до Казахстану зріс  на 13,4%. За 2019 рік загальний обсяг торгівлі (товарами і послугами) між Україною і Казахстаном склав 894,3 млн дол. США, у т.ч. експорт - 414,4 млн. дол. США, імпорт - 479,9 млн. дол. США.

Основні товари експорту: ядерні реактори, котли, машини; м’ясо та їстівні субпродукти; жири та олії тваринного і рослинного походження; готові продукти із зерна; хімічна продукція; молоко та молочні продукти, яйця птиці; натуральний мед.

Основні товари імпорту: мінеральні палива, нафта і продути її перегонки; цинк і вироби з нього; чорні метали; добрива; продукти неорганічної хімії.

Найбільш перспективними сферами торговельно-економічного співробітництва між країнами є паливно-енергетична, агропромислова, транспортна, авіаційна та космічна.

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!