Оголошення
За наданням послуг з сертифікації товарів та оформлення висновків про походження для отримання ліцензії на експорт зернових звертайтесь за номером телефону 0508666056 Оксана ФЕДОТОВА, провідний фахівець УЕ і СТ
2021.04.23 – Представниці жіночого клубу Херсонської ТПП завітали до природного парку «Кам'янська Січ»
Представниці жіночого клубу Херсонської ТПП завітали до Національний природний парк «Кам'янська Січ». Для більшості з них це перша подорож сюди, тож унікальні принади парку – історична й природна спадщина сотень і тисяч років, цвітіння червонокнижних степових рослин – стали для них справжнім відкриттям.
В ході екскурсії гості «Кам’янської Січі» ознайомилися з історичною пам’яткою – козацькою Січчю, відвідали Бізюків монастир, помилувалися дивовижними краєвидами та строкатою місцевою флорою.
Цікавою родзинкою маршруту стала Покровська церква у Качкарівці – єдина цегляна церква, що донині зберіглася в Бериславському районі. Велична споруда у неовізантійському стилі збудована у 1912 році.
В екскурсії вдало поєднані природознавство та краєзнавство. Багатьох здивував сам факт, що на Херсонщині був осередок Війська Запорізького. Розповіді про події і побут козацької доби, екскурс в історію археологічних знахідок та таємниці численних курганів нікого не залишили байдужим.
І, звичайно ж, щире захоплення викликала головна окраса степу – неповторний рослинний світ. Десяток разів на рік степ змінює своє вбрання: сьогодні він уквітчаний яскравими тюльпанами, ірисами та гіацинтами, а вже завтра – коли розквітне ковила – перетвориться на сріблясте море. Вільні простори, тиша навкруги, свіжий вітер та аромат степових трав – справжнє свято для любителів природи.
Як зазначили спеціалісти парку, це лише один і п’яти пішохідних маршрутів, якими цього літа мандруватимуть гості «Кам’янської Січі». Ще є два водних маршрути Каховським водосховищем, які також обіцяють туристам незабутні враження.
Від імені всіх учасниць Комітету, сердечно дякуємо:
- заступниці директора парку Юлії Ходосовцевій за екскурсію та теплий прийом;
- професору, доктору біологічних наук Олександру Ходосовцеву за можливість дізнатися краще про природу нашого краю;
- науковцю і краєзнавцю Андрію Лопушинському за цікаві історичні факти, які не зустрінеш у книжках;
- професору, доктору біологічних наук Івану Мойсієнку за дивовижні розповіді про флору Кам'янської Січі.
Також дякуємо нашим жінкам-підприємницям, які завжди розділяють та підтримують наші ідеї. Запрошуємо всіх наслідувати нашому прикладу – відвідати чарівний і незвичайний Національний природний парк «Кам'янська Січ».