2021.10.19 - Представники Посольства Швеції в Херсонській ТПП

На Херсонщину завітали Радник-посланник, керівник відділу співробітництва та розвитку Посольства Швеції в Україні пані Сесілія Хруна та Перший секретар Посольства, аналітик та керівник програм, спрямованих на втілення інклюзивних економічних реформ пані Елін Карлссон.

В Херсонській ТПП вони зустрілися з партнерами проєкту ІТС (Міжнародний торговий центр) "Сприяння виходу МСП плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості". Цей проєкт, який успішно працює з 2017 року, активно допомагає виробникам півдня України  оволодівати знаннями, необхідними для експорту, та відкривати нові ринки. Крім того, надається підтримка організаціям з підтримки бізнесу та об’єднанням виробників в Херсонській, Миколаївський, Одеській, Дніпропетровській та Вінницькій областях.

За ці роки були цікаві тренінги, індивідуальна робота з експертами, участь у провідних світових виставках (Gulfood, Anuga, Sial Paris, Polagro, Riga Food, Berlin International Green Week), тому не дивно, що від херсонських підприємців на зустрічі звучали слова щирої подяки.

Зустріч завершилася побажаннями  щодо роботи проєкту протягом другого етапу, який розпочався цього травня.  Національний менеджер проєкту Альона Коломойцева завжди з особливою увагою відноситься до пропозицій партнерів, що дозволяє проєкту  швидко реагувати на потреби підприємств-бенефіціарів.

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!