Спеціалісти Херсонської ТПП оформлять для Вас Свідоцтво надійного партнера

Іноземні фірми, так само як і українські підприємці, віддають перевагу співпраці з перевіреними партнерами. Гарантією надійності українського підприємства може стати Свідоцтво про його внесення до Недержавного реєстру українських підприємців, фінансовий стан яких свідчить про їх надійність як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні та за її межами. Недержавний реєстр надійних партнерів згідно з Законом України «Про торгово-промислові палати в Україні» веде Торгово-промислова палата України.

  • До Недержавного реєстру вносяться підприємства, які стабільно працюють, досягли відповідних результатів за найважливішими фінансово-економічними показниками, не мають заборгованості перед кредиторами та підтвердили конкурентоспроможність своєї продукції.
  • Свідоцтво про внесення до Недержавного реєстру робить його власника особливо привабливим для потенційних партнерів, є гарантією його надійності та стабільності.
  • Такі Свідоцтва визнаються всіма Платами світу, оскільки сприяють налагодженню та розширенню зовнішніх зв’язків, створенню спільних підприємств на основі довіри та надійності. Підприємства, які мають статус надійного партнера, заручаються всебічною підтримкою з боку інституту ТПП.
  • Наявність Свідоцтва гарантує українському підприємству участь у міжнародних тендерах.

До Реєстру вносяться підприємства (незалежно від форми власності), які відповідають наступним вимогам:

  • підприємство є юридичною особою, зареєстрованою належним чином;
  • підприємство є незбитковим  протягом останніх двох років;
  • підприємство не має простроченої заборгованості за банківськими кредитами;
  • економічні показники підприємства відповідають обов’язковим критеріям для його внесення до Реєстру. 

Для внесення до Реєстру підприємство має надати низку документів.

Завантажити перелік документів

Керуючись Законом «Про торгово-промислові палати в Україні», Херсонська Торгово-промислова палата веде Недержавний реєстр українських підприємців, фінансовий стан яких свідчить про їх надійність як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні та за її межами.

Якщо Ви бажаєте, щоб інформація про Вашу фірму як про надійне у фінансовому відношенні підприємство була доступна іноземним інвесторам, з питань прийому, перевірки документів для внесення до Реєстру, реєстрації, перереєстрації, видачі свідоцтва, надання на запит українських та іноземних фірм витягу з Реєстру, запрошуємо Вас звертатися до наших спеціалістів:

Спеціаліст Центру міжнародного співробітництва

Сирчина Ганна Борисівна

Телефон/факс:  +380 552 32-52-38

E-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Виставки в Україні

Анонси

2021

Програма німецько-української кооперації “Fit for Partnership with Germany”. Приєднуйтеся!